Як дозувати капсули Ariel Все в 1 PODS

Кава, губна помада, кетчуп – деякі з ваших улюблених продуктів можуть залишити складні плями на одязі. Ознайомтеся з нашими рекомендаціями, щоб назавжди попрощатися навіть з найскладнішими плямами. Просто визначтеся, з яким видом плями ви хочете впоратися, а Ariel забезпечить вас неперевершеною чистотою.

Не варто хвилюватися через складні плями. Ariel швидко їх позбудеться!

В’язкі матеріали – клей і лак для нігтів

Капніть кілька крапель рідини для зняття лаку на пошкоджену ділянку тканини. Дотримуючись правил з догляду за одягом на етикетці, виперіть речі з рідким порошком Ariel «Гірське джерело». У жодному разі не використовуйте цей спосіб для синтетичних матеріалів!

Чорнила – кулькова ручка і фломастер

Замочіть одяг у холодній воді з невеликою кількістю порошку Ariel «Гірське джерело» і залиште на всю ніч. Потім виперіть з порошком Ariel «Гірське джерело» відповідно до вказівок на етикетці з догляду за тканиною. Капніть кілька крапель рідини для зняття лаку (не застосовувати на синтетичних матеріалах) на застарілі плями і знову виперіть з порошком Ariel «Гірське джерело».

Іржа

За допомогою зубної щітки видаліть надлишки іржі на плямі. Прополощіть тканину під холодною водою, щоб розмити пляму, а потім замочіть на 30 хвилин у розчині холодної води з 3-ма столовими ложками харчової соди. Виперіть з рідким порошком Ariel «Гірське джерело», дотримуючись інструкції з догляду за тканиною на етикетці.

Пліснява

Прополощіть під гарячою водою перед тим, як замочити на дві години в розчині теплої води з порошком Ariel. Виперіть порошком Ariel «Гірське джерело» згідно з вказівками на ярлику з догляду за одягом.

Блювотина

Постарайтеся прополоскати пляму від блювотини якомога ретельніше під струменем холодної води. Замочіть у розчині води з рідким порошком Ariel «Гірське джерело», після чого виперіть у пральній машині з рідким порошком Ariel «Гірське джерело».

Віск

Видаліть верхній шар воску і покладіть пошкоджену тканину між аркушами паперу, що поглинає рідину, або кухонними рушниками. Нагрітою праскою пройдіться по задній частині тканини. Виперіть з капсулами Ariel PODS Все-в-1 відповідно до вказівок на етикетці з догляду за тканиною.

Вазелінове масло

Вазелінове масло залишає неприємний липкий слід на одязі, тому доведеться відчищати тканину кілька разів, проте не впадайте у відчай. Попередньо обробіть пляму: позбудьтеся надлишків вазеліну на одязі за допомогою ложки й замочіть одяг у розчині теплої води з порошком Ariel «Гірське джерело» на 30 хвилин. Виперіть у звичайному режимі разом із порошком Ariel «Гірське джерело».

Крем для чищення взуття

Незалежно від кольору крему, залиште одяг у розчині теплої води з рідким порошком Ariel «Гірське джерело» на годину. Після виперіть рідким порошком Ariel «Гірське джерело», дотримуючись інструкції на етикетці з догляду за тканиною.

Жувальна гумка

Від затверділої жувальної гумки позбутися легше, тому покладіть забруднений одяг у морозильну камеру чи потріть жувальну гумку кубиком льоду протягом 30 хвилин. Щойно вона затвердіє, видалити її буде набагато простіше. Покладіть до пральної машини й виперіть з рідким порошком Ariel «Гірське джерело».

Кров

Прополощіть одяг під водою й обробіть пляму рідким порошком Ariel «Гірське джерело». Або потримайте тканину під холодною водою і додайте пральний порошок Ariel «Гірське джерело». Завантажте одяг у пральну машину і, додавши рідкий порошок Ariel «Гірське джерело», який є таким само ефективним при низькій температурі, виперіть речі в холодній воді.