Aussie

Aussie

O, Австраліє! Дивовижний край моря, серфінгу, сонця та пригод. А ще найбільш посушливий континент на планеті й домівка для деяких надзвичайно цінних рослин, які, на диво, досі збереглися попри суворе середовище існування. Ми використовуємо ці унікальні рослинні компоненти з 1979 року, створюючи для вас колекцію дивовижних засобів для догляду за волоссям. Наш кондиціонер 3 Minute Miracle, удостоє ний нагород, миттєво живить та пом’якшує ваше волосся, роблячи його пружним і міцним.

Тимчасом як ми творимо дива з вашим волоссям, наша планета також потребує догляду. Адже вона є джерелом тих компонентів, які становлять основу нашої колекції дивовижних засобів для догляду за волоссям. Саме тому збереження довкілля є дуже важливим для нас.

Отже, піклуючись про місце, яке ми називаємо домом, ми дотримуємося кількох принципів – так само прискіпливо, як і доглядаємо за вашим волоссям:

  • Незмінність довкілля. Ми користуємося традиційними місцевими методами ведення сільського господарства і вручну збираємо врожай, де це можливо. Ми також заохочуємо до ведення сільського господарства без використання пестицидів.

  • Екологічні способи виробництва. Гарне волосся не повинно коштувати планеті надто дорого, тому ми докладаємо зусиль, щоб зробити наше виробництво більш екологічним. На деяких наших заводах замінюють звичайну електроенергію відновлюваною енергією вітру.

  • Наші пляшки. Наші паковання виготовлені з перероблених матеріалів і придатні для повторного використання. Саме так, кожна бежева пляшечка з нашим засобом містить 25% переробленого пластику, і її можна використовувати повторно. Тож не переривайте цього циклу!

  • Ефективне використання води. В ній ми плаваємо, займаємось серфінгом, миємо наше волосся – без води ніяк не обійтись. Тому ми докладаємо зусиль для максимальної ефективності її використання, а також створюємо дедалі більше продукції, що не містить води – наприклад, наш сухий шампунь, який можна використовувати на ходу, не приймаючи душ. Ви також можете зробити свій внесок у збереження води, витрачаючи менше часу на приймання душу, вимикаючи воду, поки намилюєтесь – адже кожна крапля має значення.

Від дикої природи Австралії до вашої ванної кімнати… Чудове волосся без зайвого клопоту.

Відкрийте наші колекції

Читати далі

Дізнатися про бренди P&G