Активні компоненти шампуню та кондиціонера

Хочете мати шампунь та кондиціонер для волосся, які б містили тільки найкращі компоненти та не мали шкідливих речовин? Не хвилюйтесь! Всі наші продукти виготовлені з екологічно чистих рослинних екстрактів, що походять з Австралії.

Назва Aussie (скорочено від Австралія) означає місця, де народився наш бренд. Ми пишаємося тим, що називаємо домівкою країну, осяяну сонцем. Це край серфів та бездоганних пляжів, а ще саме тут знають секрети доглянутого волосся. Ми дослідили деякі з найбільш посушливих ландшафтів, щоб знайти чудодійні компоненти. Додали їх до наших засобів, які мають надзвичайні відновлювальні та кондиціонуючі властивості. Результат? Хоч би які проблеми з волоссям у вас були – ви отримуєте слухняне та доглянуте волосся! То що ж містять шампуні й кондиціонери Aussie, завдяки яким волосся стає таким гарним? Давайте поглянемо…

Які компоненти містять шампуні

Якщо у вас чутлива шкіра чи ви просто хочете знати, які компоненти корисні для волосся, не хвилюйтеся, ми плідно для вас попрацювали. В нашому асортименті – продукти, що не містять парабенів, силіконів та барвників. Отже, все тільки з якісної сировини і без шкідливих речовин. Ось лише деякі компоненти, які можна знайти в пляшці Aussie (до речі, на 25% вона виготовлена з переробленого пластику).

Щоденне очищення

Шампунь з екстрактом австралійського евкаліпта – гарний засіб для щоденного використання. Наш супершампунь містить суміш двох різних видів екстракту евкаліпта, що зростає на схилах Блакитних гір поблизу Сіднея. Чому саме звідти? Тому що Блакитні гори буквально вкриті евкаліптовим лісом і є чудовим джерелом постачання природних компонентів для нашого шампуню. Він добре пахне, а волосся після його використання випромінює здоров’я та силу.

Тьмяне та стомлене волосся

Для волосся, що сяє вдень та вночі, спробуйте наш шампунь Miracle Shine з вмістом берегової суниці. Вона вирощується в Квінсленді, що відомий як сонячний штат. Чи варто ще щось казати?

Сухе волосся

Австралійський горіх макадамія, що вирощується в Бундаберзі, штат Квінсленд, міститься в нашому шампуні Miracle Moist, який є бездоганним для волосся, що потребує зволоження. Цей горіх, багатий на олії, використовувався в Австралії для різних потреб протягом століть. Можливо, його незвичайні властивості так би й залишилися маленькою таємницею австралійців, якби не один безстрашний дослідник, який у XIX столітті подолав пів світу і повернувся з горіхом – заради нас усіх. Оце так хлопець!

Фарбоване волосся

Наш шампунь Colour для фарбованого волосся з екстрактом дикого персика має справжній фруктовий аромат. Ми надзвичайно любимо квандонг – австралійський дикий персик. Адже завдяки спеціальним формулам нашого шампуню фарбоване волосся довгий час зберігає яскравий та блискучий колір.

Тонке волосся

Збільшуйте об’єм тонкого волосся з нашим шампунем Aussie Volume, що містить екстракт австралійської сливи какаду, яку вирощують та збирають на невеликому сімейному підприємстві в Північній Австралії.

Які компоненти містять кондиціонери

Як і лінійка шампунів Aussie, всі наші кондиціонери містять природні інгредієнти, що походять з Австралії. Справжнім фаворитом нашої лінійки є засіб для догляду за волоссям 3 Minute Miracle Deep Treatment, що відновлює пошкоджені пасма, як ви вже здогадались, за 3 хвилини. Неперевершено! Якщо ваше волосся посилає сигнали SOS, спробуйте наш засіб 3 Minute Miracle Reconstructor Deep Treatment, що має супервідновлюючу формулу з ефірною олією австралійського горіха макадамія, 0% парабенів, 0% барвників та величезну кількість дуже корисних компонентів. Волосся стає м’яким, блискучим і сповненим життя. Просто нанесіть засіб на чисте мокре волосся та залиште на 1-3 хвилини (залежно від рівня відновлення, що потребує ваше волосся). Змийте, і все готово!