Кров’янисті виділення – Чи варто хвилюватись?

У вас нерегулярні місячні? Клікніть тут і подивіться, які рішення ми пропонуємо. Ви дізнаєтесь, як вибирати щоденні прокладки та які види найбільше підходять саме вам.

Більшість сюрпризів приносять задоволення: вечірка, дзвінок від хлопця, який подобається, поштова посилка… Але деякі бувають не зовсім приємними, наприклад, неочікувані місячні. Тож не завадить підготуватись до такої ситуації. Щоденні прокладки – чудовий варіант, якщо у вас нерегулярні місячні. Читайте далі, щоб дізнатись, навіщо використовують щоденні прокладки, як вибрати правильні та які є види цих засобів захисту.

Все, що вам потрібно знати про щоденні прокладки

Щоденна прокладка – менша й тонша версія звичайної прокладки, вона клеїться до ваших трусиків, щоб запобігти її зсуванню. Щоденні прокладки дуже тонкі та виготовлені з м’якого поглинального матеріалу, вони допомагають вам зберегти чистоту та сухість перед місячними та в дні з незначними виділеннями. Щоб дізнатись більше про щоденні прокладки, клацніть на посилання нижче.

Щоденні прокладки Discreet.

Навіщо використовують щоденні прокладки? П’ять причин, щоб ними користуватись:

 1. Вагінальні виділення (коли ваша білизна стає вологою чи липкою) – це природне явище незалежно від фази вашого циклу. Якщо вони спричиняють дискомфорт або ж вам просто хочеться, щоб трусики залишалися чистими, щоденні прокладки допоможуть у цьому.

 2. Використання щоденних прокладок про всяк випадок захищає вас від несподіванок. Нерегулярні місячні – не рідкість, особливо протягом перших кількох циклів.

 3. У дні рясних виділень щоденна прокладка може допомогти в разі протікання тампона, зберігши трусики чистими.

 4. У дні незначних виділень, особливо під кінець місячних, іноді все, що вам потрібно, це тонкий захист, тож немає потреби використовувати незручну прокладку.

 5. Під час інтенсивних занять спортом або у спекотні дні відчуття вологої білизни може спричиняти дискомфорт. Щоденні прокладки поглинають вологу, даруючи вам можливість відчувати свіжість протягом усього дня.

Шість причин, щоб віддати перевагу щоденним прокладкам:

 1. Є різні види щоденних прокладок, а це означає, що ви завжди можете вибрати той, який підходить для будь-якої білизни та об’єму виділень. Є щоденні прокладки для стрингів, трусиків танга та звичайних моделей білизни. Саме це ми називаємо індивідуальним підходом!

 2. Щоденні прокладки дарують вам захист. Майже як ваш улюблений супергерой!

 3. Дихаючі шари утримують вологу та неприємні запахи подалі від тіла, залишаючи вам відчуття сухості, свіжості та чистоти.

 4. Ви можете стати супержінкою, завжди готовою до непередбачуваних випадків!

 5. Деякі щоденні прокладки продаються в маленьких упаковках, які можна непомітно сховати в кишеню. Тож ваш секрет надійно прихований.

 6. Щоденні прокладки тонкі та м’які, тож ви майже не помічатимете, що їх використовуєте. Це означає, що ви можете забути про місячні й зосередити всю свою енергію на розвагах!