7 способів полегшити миття посуду

7 способів, щоб миття посуду стало простішим

Після завершення смачної вечері, мабуть, нікому не хотілось би повернутися до кухні, щоб по лікті пірнути в мильну піну. І коли всі вдома під час кожного прийому їжі, посуду може зібратись ціла купа. Однак є способи, як полегшити миття посуду. І ось які… 

1. Підтримуйте температуру води

Під час миття посуду важливо користуватися теплою водою. Вона не тільки ефективніше видаляє жир, а й допомагає знищувати бактерії та інші мікроорганізми, які розмножуються в прохолодній воді. Щойно миття завершено, тепла вода також швидше випарується, тож прискорюється процес висихання посуду. 

2. Запасіться необхідним спорядженням

Не пошкодуйте коштів на підставку для миття посуду, щітку, губку, що не лишає подряпин, а також рукавички. І не забудьте про Fairy! 

3. Вдягніть гумові рукавички

Використання гарячої води потребує ваш посуд, проте вона може негативно вплинути на шкіру ваших рук. Гумові рукавички захистять її від пересихання та тріскання й допоможуть витримувати більш високу температуру води. Додаткова перевага: нанесіть трохи крему для рук перед тим, як надівати рукавиці, і шкіра рук залишатиметься надзвичайно м’якою навіть після миття посуду. 

4. Розпочинайте очищення

Це ніби очевидні речі, але ви заощадите багато часу та енергії, якщо з самого початку підготуєте спорядження для миття. Тобто ви маєте переконатися, що щітки та ганчірки чисті, а також швидко витерти раковину та миску для миття посуду, щоб вони також були у бездоганному стані. 

5. Зішкрібайте рештки їжі та замочуйте

Купа брудного посуду – завжди неприємне видовище, однак іноді не вистачає часу на його миття одразу, і він просто накопичується. У такому разі хоча б виробіть звичку зішкрібати їжу та споліскувати посуд перед тим, як покласти його до раковини. Замочуйте, наприклад, миску з пластівцями чи приладдя для випічки, щоб запобігти затвердінню залишків їжі та прискорити процес миття. 

6. Дотримуйтесь послідовності

Не намагайтеся просто кинути все до раковини та сподіватися на краще. Врешті-решт, ви просто розповсюдите бактерії та бруд. Почніть зі склянок, потім – чашки та допоміжні тарілки, після перейдіть до обідніх тарілок та столових приборів. Залиште пательні й посуд для випічки наостанок, щоб бруд та жир із них не потрапив на посуд, який використовується менш інтенсивно, наприклад, склянки. 

7. Завжди думайте наперед

Щойно закінчили мити посуд, підготуйтесь до наступного разу. Швидко очистіть раковину та миску для миття посуду. Замініть усі щітки й губки, які вже не придатні для використання, а також покладіть брудні ганчірки до пральної машини. Для очищення неметалевих губок змочіть їх та покладіть до мікрохвильової печі на 40 секунд. 

8. Зарядіть атмосферу музикою

Увімкніть музику, щоб перетворити миття посуду на веселощі. Рухайтеся та підспівуйте протягом усього процесу миття. А ще краще – долучіть до цієї справи всю родину та попросіть дітей витерти посуд!