Вологе гоління: Все, що варто знати

Вологе гоління не є новим способом догляду, однак останнім часом його популярність зростає, оскільки дедалі більше чоловіків усвідомлюють переваги вологого гоління порівняно із сухим.

Традиційний набір для вологого гоління складається з безпечної бритви, крему та щітки. Ці самі прилади використовуються і в сучасних наборах, однак значно змінилася технологія гоління та знання про його особливості. Нині пропонується набагато більший вибір для такого виду гоління. Наприклад, з Gillette ви можете підібрати власний набір, який би якнайкраще відповідав типу вашої шкіри та особливостям догляду за нею.

Що таке вологе гоління?

Вологе гоління – це метод гоління щетини з використанням води або спеціальних пом’якшувальних засобів. Шкіру можна зволожити теплою водою (наприклад, прийняти душ) або скористатися піною чи гелем для гоління.

Переваги вологого гоління

Вологе гоління – більш результативне, адже передбачає можливість використання бритви з кількома лезами, такої як Fusion5 ProGlide, що має п’ять лез з системою проти тертя. З огляду на більшу кількість лез та щільність прилягання до шкіри, вологе гоління забезпечує якнайкраще видалення щетини на тривалий час. А також знижує ризик виникнення подразнення та врослого волосся.

Тож ваш ранковий догляд за шкірою обличчя, коли ви вмиваєтеся та здійснюєте обережні рухи бритвою, може мати ще й заспокійливий та лікувальний ефект. Використовуйте максимально результативно цей час, щоб приділити собі увагу та підготуватися до майбутніх подій дня.

Чи стимулює вологе гоління ріст волосся?

Є досить розповсюджений міф про те, що вологе гоління сприяє прискоренню росту щетини. Справді, якщо вам пощастило мати гени, що відповідають за гарний ріст волосся, то, можливо, щетина у вас відростатиме трохи швидше, ніж в інших. А взагалі, гоління ніяк із цим не пов’язане.

Переваги вологого гоління з Gillette

Gillette був флагманом вологого гоління понад 115 років. Сьогодні ми маємо широкий асортимент бритв, лез та спеціальних кремів, щоб допомогти вам підібрати їх відповідно до ваших особистих потреб.

Візьміть, наприклад, нашу лінійку наборів SkinGuard Sensitive. Вона охоплює бритву, леза, гель та піну для гоління, які створені спеціально для чутливої шкіри. Зі SkinGuard Sensitive ви зможете голитися так само, як і завжди, однак особливість бритви полягає в тому, що вона частково поглинає тиск від вашої руки, завдяки чому гоління стає більш делікатним для шкіри обличчя.

Вибираючи засоби Gillette для вологого гоління, вам більше не потрібно думати про запасні леза. Адже, долучаючись до програми гоління Gillette, ви можете отримувати доставку запасних лез прямо додому і з тією періодичністю, яка вам потрібна.

Ви навіть можете насолоджуватись вологим голінням зі своїм улюбленим гаджетом. Наші бритви Gillette Labs Heated Razor та тример All Purpose Styler and Beard Trimmer на 100% є водонепроникними, що дає змогу отримувати всі переваги вологого гоління, а також відчути інші особливості цих приладів. Дізнайтеся все, що потрібно знати про бритву Heated Razor, з нашого блоґа.

Як правильно голитися?

Правильне вологе гоління включає такі п’ять кроків:

  • Пом’якшіть шкіру перед голінням: щетину та шкіру пом’якшіть теплою водою безпосередньо перед голінням, щоб бритва могла легше ковзати, видаляючи волосся. Нанесіть крем для гоління: зробіть піну з гелю чи крему для гоління й нанесіть на волосяну частину обличчя.

  • Поголіться: вам вирішувати, як саме голитися – за чи проти росту волосся, але не тисніть занадто на шкіру – дозвольте вашій бритві виконати свою роботу.

  • Регулярно споліскуйте леза: після кожних кількох рухів бритвою споліскуйте леза теплою водою, щоб підтримувати шкіру обличчя зволоженою та запобігти накопичуванню залишків гелю й волосся між лезами.

  • Зволожте: пом’якшіть та зволожте шкіру, використавши зволожувальний засіб після гоління.