Шампунь проти лупи Head&Shoulders Supreme

Колекцію Head & Shoulders «Глибоке зволоження» було спеціально створено для задоволення особливих потреб жінок. Спробуйте цю надзвичайну серію шампунів проти лупи й кондиціонерів для глибокого зволоження волосся та шкіри голови, а також тривалого захисту від лупи. Head & Shoulders «Глибоке зволоження» доступний у 4 колекціях: зволоження (для м’якого волосся з першого використання), гладкість (для бездоганного стану волосся протягом усього дня), відновлення (для відновлення пошкодженого волосся з першого використання) та сила (для надання волоссю міцності). Всі ці колекції пропонують як шампунь, так і кондиціонер.

Ознайомтеся з нашими підказками й порадами, як позбутися лупи, та дізнайтеся, який шампунь підійде для цього найкраще та яким має бути миття волосся.

Найкращий спосіб позбутися лупи – використовувати спеціальний шампунь, що має доведену ефективність проти неї, а також усуває свербіння, почервоніння та сухість шкіри голови.

Для цього вам необхідно вибрати шампунь з правильним активним компонентом, таким як піритіон цинку, що міститься у всіх шампунях проти лупи Head & Shoulders. Його дія спрямована на усунення основної причини – бактерії Malassezia globosa, яка є на шкірі голови кожної людини. Ліквідовуючи джерело проблеми, шампунь запобігає утворенню лупи, замість того щоб усувати симптоми, як це роблять інші шампуні.

Але ми пішли ще далі. Ми також додаємо другу цинкову сполуку – карбонат цинку. Він допомагає краще боротися з лупою, зволожуючи шкіру голови, і водночас захищає та стабілізує піритіон цинку для максимальної ефективності.

Як позбутися лупи за допомогою шампуню: 4 простих кроки

  1. Виберіть дієвий шампунь проти лупи. На ринку є багато шампунів проти лупи, однак не всі вони однакові. Щоб позбутися цієї проблеми, вам потрібен засіб з активним компонентом, дію якого доведено. Всі наші шампуні містять піритіон цинку – найбільш перевірений, випробуваний та надійний активний компонент проти лупи.

  2. Виберіть шампунь, що підходить саме для вас. Далі потрібно визначитися з правильним варіантом шампуню залежно від типу вашого волосся, особливостей шкіри голови або навіть бажаного аромату. Ми розробили цілу лінійку шампунів, тож якщо вам потрібен догляд за сухою шкірою голови, чи ви хочете позбутися свербіння, чи мати м’яке та шовковисте волосся – знайдеться Head & Shoulders саме для вас. Можемо запропонувати вам шампуні, спеціально створені для чутливої шкіри голови, а також ті, що допоможуть зробити волосся більш сильним та густим.

  3. Користуйтеся шампунем проти лупи регулярно. Це найважливіший крок. Тимчасом як після одного використання засобу можна усунути видиму лупу, для запобігання її появи необхідно користуватися шампунем проти лупи щоразу, коли ви миєте голову. І якщо знову перейти на звичайний шампунь, ви можете змити частину активних компонентів зі шкіри голови, що значно зменшить ефективність вашого шампуню проти лупи.

  4. Поєднайте шампунь з кондиціонером проти лупи. Якщо ви користуєтесь кондиціонером, переконайтеся, що він створений спеціально для того, щоб доповнювати ваш шампунь проти лупи. Багато звичайних кондиціонерів можуть змивати активні компоненти вашого шампуню, що усувають лупу. Саме тому ми створили кондиціонери Head & Shoulders, які доповнюють дію шампуню, щоб він продовжував забезпечувати вам повну свободу від лупи.

Ось і все! Це дуже легко: просто продовжуйте користуватися Head & Shoulders – і ви зможете сказати лупі «прощавай!».

Пов'язані продукти

Пов'язані статті