Herbal Essences

Bio:renew

Засоби для догляду за волоссям з інгредієнтами рослинного походження, визнаними експертами Королівських ботанічних садів К'ю. Фахівці з Королівських садів підтверджують, що основні компоненти нової лінійки Herbal Essences bio:renew справжні, та якісні.

90% НАТУРАЛЬНОГО ПОХОДЖЕННЯ!*

Коли ми кажемо, що в наших шампунях та кондиціонерах є природні інгредієнти, то це справді так! Наша продукція на 90% складається з інгредієнтів натурального походження і містить справжні рослинні інгредієнти.

*очищена вода та інгредієнти натруального походження з обмеженою обробкою.

Відкрийте наші колекції

Herbal Essences Колекція з аргановою олією

Herbal Essences bio:renew колекція з аргановою олією з Марокко. Створена, щоб допомогти відновити пошкоджене волосся та його гладкість. У складі засобів міститься арганова олія з Марокко та інші рослинні інгредієнти, аутентифіковані Королівськими ботанічними садами К'ю. До колекції входять шампунь, кондиціонер, маска для волосся та легка олія. Тож спробуйте наші шампунь та кондиціонер Арганова Олія з Марокко, створені для гладкості й відновлення волосся. Або скористайтеся олією Арганова олія та Алое для зволоження та відновлення волосся.

Herbal Essences Колекція з кокосовим молоком

Herbal Essences bio:renew колекція Кокосове Молоко. Створена для зволоження та живлення вашого волосся. До складу засобів входить кокосове молоко та інші інгредієнти рослинного походження, аутентифіковані Королівськими ботанічними садами К'ю. До колекції входять шампунь, кондиціонер та маска для волосся. Спробуйте наші шампуні й кондиціонери з кокосовим молоком, створені для глибокого зволоження вашого волосся. Маска Кокосове Молоко була розроблена для кондиціонування та заспокоєння сухого пошкодженного волосся всього за одну хвилину.

Колекція Herbal Essences Полуниця і солодка м’ята

Herbal Essences bio:renew колекція Біла Полуниця та Солодка М'ята. Створена для м’якого очищення волосся та надання йому об’єму. У складі засобів – біла полуниця, м’ята та інші рослинні інгредієнти, аутентифіковані Королівськими ботанічними садами К'ю. До колекції входять шампунь і кондиціонер для м’якого очищення волосся та надання йому блиску й об’єму. Насолоджуйтесь ароматом білої полуниці, ніжного жасмину та бадьорої м’яти.

Колекція Herbal Essences Білий грейпфрут та м’ята

Herbal Essences bio:renew колекція Білий Грейпфрут та М'ята. Створена для м’якого очищення та надання об’єму слабкому волоссю. У складі засобів – білий грейпфрут, м’ята та інші рослинні інгредієнти, аутентифіковані Королівськими ботанічними садами К'ю. До колекції входять шампунь та кондиціонер. Спробуйте наші засоби White Grapefruit & Mosa Mint, створені для очищення волосся та надання йому об’єму.

Пов’язані статті

Дізнатися про бренди P&G