Що таке Bio:renew?

Чудово, ваш засіб на 90% натуральний. Що це означає?

Чи цікавилися ви колись, що означає «натуральний шампунь або кондиціонер»? Якщо коротко, то шампуні й кондиціонери в нашій колекції Bio:renew безпечні та ефективні. Кожен компонент ретельно перевіряється для того, щоб він мав тільки корисну дію для споживачів, які користуються цими засобами. Натуральний на 90% означає, що інгредієнти, які входять до складу шампуню чи кондиціонера, – лише рослинного та мінерального походження і становлять щонайменше 90% від кожної формули Bio:renew. Крім того, компоненти, а також вода проходять обмежену обробку.

Що таке Bio:renew?

Минуло більш як 45 років з часу запуску першого натурального продукту для догляду за волоссям. І ось Herbal Essences представляє нову лінійку засобів, що поєднують найкраще від природи та науки. Крім незабутніх ароматів, завдяки яким бренд є добре відомим, колекція Herbal Essences містить революційну технологію під назвою Bio:renew.  Її особливість полягає в тому, що завдяки суміші спеціально підібраних натуральних компонентів вдається оживити тьмяне та втомлене волосся, причому результат видно після кожного миття. А через 21 день постійного використання засобу волосся повністю трансформується.

Головним компонентом Bio:renew є антиоксидант гістидин. Так само, як здорова й корисна їжа потрібна для нормального функціонування організму, засоби Bio:renew сприятливо діють на волосся. Вони очищують та захищають волосся зсередини, а також сприяють нейтралізації та виведенню скупчень шкідливих вільних радикалів, що виникають під впливом несприятливих зовнішніх факторів, таких як забруднення довкілля, фарбування волосся, вплив сонячних променів і навіть води.

Ми вважаємо компонент натуральним, якщо…

Він є в природі та проходить процес обмеженої хімічної чи іншої обробки, після якої не руйнується його структура.

Навіщо обробляти натуральні компоненти? Хіба вони не повинні залишатись у природному стані, щоб мати найкращий результат?

Ми цілком зосереджені на натуральності та уникненні всього шкідливого, однак наші засоби мають бути ефективними, щоб ваше волосся мало гарний вигляд та отримувало належний догляд. Природа надзвичайно багата на різні компоненти з корисними властивостями, які ми досі відкриваємо та досліджуємо. Однак інгредієнти в натуральному вигляді не завжди такі ефективні чи безпечні, якими вони мають бути на нашу думку. Тому іноді ми використовуємо обмежену обробку, щоб упевнитися, що компоненти та формули відповідають нашим обіцянкам.

Що міститься в інших 10%? Чому формула не на 100% є натуральною?

Відсоткова решта містить компоненти, що не є натуральними. Вони потрібні для забезпечення ефективності та стабільності формули, а також її текстури й аромату, що згодом можуть змінюватися. З часу виготовлення партії шампуню до того моменту, як ви скористаєтесь засобом у своєму душі, ми маємо бути певними, що він залишиться таким само ефективним, як і в день відправлення. Крім того, оскільки багато людей мають різні види алергії, сам аромат не є натуральним. Адже природні аромати можуть містити високий рівень алергенів та подразників. Крім того, постає питання захисту довкілля. Адже для створення аромату зазвичай потрібна велика кількість натуральних компонентів, що може призвести до винищення рослин в природному середовищі та створення негативних наслідків для відновлюваних джерел сировини.

Що відбувається, коли природа та наука об’єднуються? Ви отримуєте bio:renew – потужну суміш антиоксидантів, алое та морських водоростей, що допомагають оживити втомлене волосся зсередини. Знайдіть колекцію, яка підходить саме для вас, і #LetLifeIn у своє волосся!