Як часто використовувати кондиціонер?

Хочете дізнатися, чи справді щоразу після миття голови обов’язково використовувати кондиціонер? Подивімося правді у вічі: кондиціонер є додатковим елементом у щоденному догляді за вашим волоссям, що потребує часу.

Можливо, ви непокоїтеся, що через кондиціонер ваше волосся стане важким чи жирним – залежно від його типу. Проте, окрім миттєвого ефекту краси, регулярне використання кондиціонера – принаймні під час кожного миття голови – насправді є запорукою збереження краси, сили та блиску вашого волосся у майбутньому.

Використовуючи кондиціонер, ви повинні передусім упевнитись, що знайшли правильний засіб, який відповідає типу волосся та вашим потребам. Тож незалежно від того, хитаєте ви головою на знак згоди чи, навпаки, насуплюєте брови, правда в тому, що якщо ви не користуєтесь правильно підібраним кондиціонером достатньо часто, ви відкидаєте всі шанси мати гарний вигляд вашого волосся.

Якщо ви часто нехтуєте кондиціонером, це відбувається, мабуть, тому, що ви вважаєте його недієвим засобом. Що він обтяжує ваше волосся, через нього воно стає обвислим та жирнішим. Або ж вважаєте його використання зайвим і не хочете витрачати на це занадто багато часу.

Можливо, ви вже знаєте про важливість кондиціонера, однак все одно ставите запитання на кшталт «Чи варто користуватися кондиціонером щодня?» або цікавитеся, як правильно ним користуватися, сумніваючись, що все робите як треба. Не турбуйтесь, адже в нас є достатньо потрібної інформації, щоб розвіяти ваші сумніви чи підтвердити здогадки.

Давайте розпочнемо з відповіді на найважливіше запитання, що привело вас сюди: «Як часто варто користуватися кондиціонером?» Читайте далі, щоб отримати всю необхідну інформацію про догляд за вашим волоссям, зокрема, як часто користуватися кондиціонером та який кондиціонер краще підійде для типу вашого волосся. І воно буде вам вдячне!

Як часто варто користуватися кондиціонером для волосся?

Відповідь на це запитання однозначна – щоразу, коли ви миєте голову. Миючи волосся, ви очищуєте його від бруду. Завдяки шампуню волосяні кутикули розкриваються, а завдяки кондиціонеру – закриваються для збереження поживних речовин всередині. Обидва компоненти доповнюють один одного, роблячи волосся більш зволоженим, сильним та менш схильним до ламкості.

Використання кондиціонера можна порівняти з регулярним комплексом вправ, які ви виконуєте, очікуючи побачити зміни вашої зовнішності. І хоча ви помітите миттєві переваги вже після першого використання, ви отримаєте кращі результати, чим довше застосовуватимете кондиціонер. Після першого використання ваше волосся стане більш м’яким, слухняним та блискучим. А з часом – набагато кращим та здоровішим.

Дослідження Pantene показали, що в жінок, які користувалися комплексом засобів Pantene, до якого входив кондиціонер, після 3-х місяців його використання подвоїлася кількість днів, у які волосся мало гарний вигляд, порівняно з тим, як це було до випробування!

Напевно вам би хотілося, щоб між миттям ваше волосся залишалося достатньо зволоженим, особливо якщо воно схильне до пересихання. Якщо ви не миєте волосся щодня, це не означає, що ви не можете зволожувати його у проміжках між миттям. Наші засоби із вмістом олії розгладять волосся й забезпечать його необхідною вологою.

Отже, що обрати? Серія Gold була спеціально створена для кучерявого волосся, тому зволожуюча олія Intense Hydrating Oil стане в пригоді саме в цьому випадку. Щоб дати раду неслухняним кучерям, які потребують розгладження, спробуйте засіб Smooth & Sleek Dry Oil з аргановою олією. А для втомленого, тонкого та пошкодженого волосся? Олія Repair & Protect Dry Oil з вітаміном Е – не тільки відновлює пошкоджене волосся, а й забезпечує надійний захист.

Тепер, коли ви дізналися про важливість зволоження щоразу під час миття волосся чи використання кондиціонера, давайте поговоримо про особливості застосування засобу.

Як користуватися кондиціонером для волосся

Щойно ви ретельно вимили своє волосся, беріть кондиціонер. Дотримуйтесь цих простих кроків, щоб ваше волосся отримало живильну насолоду.

  • Крок 1. Після змиття шампуню промокніть волосся рушником, щоб кондиціонер можна було рівномірно нанести на нього та забезпечити його поживними речовинами.

  • Крок 2. Видавіть невелику кількість (розміром з монету) кондиціонера на долоню. Що тонше волосся, то менше його потрібно.

  • Крок 3. Нанесіть та рівномірно розподіліть засіб приблизно від середини волосся до самих кінчиків.

  • Крок 4. Ніжно масажуйте від середини волосся до його кінчиків, щоб отримати максимум живлення. Переконайтеся, що кожне пасмо вкрите кондиціонером. Використовуйте пальці як гребінець, щоб рівномірно розподілити засіб між пасмами.

  • Крок 5. Залиште кондиціонер на кілька хвилин, щоб відбулася магія!

  • Крок 6. Сполосніть волосся обережно, але ретельно, за можливості використовуючи холодну воду для додаткового блиску. Якщо волосся здається слизьким, швидше за все, ви недостатньо його промили, тому продовжуйте споліскувати! Інакше на ньому можуть бути залишки кондиціонера, що призводить до жирності й обтяження.

Важлива порада. Якщо ваше волосся швидко стає жирним, наносьте кондиціонер лише на його кінчики. Пересихає? Наносьте кондиціонер з середини до кінця волосся, щоб надати йому м’якості по всій довжині. Завжди уникайте коренів, щоб не допустити жирного та обтяженого вигляду вашого волосся.

Так само, як ви наносите кондиціонер з огляду на стан вашого волосся, ви маєте підібрати кондиціонер залежно від його типу.

Який кондиціонер найбільше підходить для мого волосся?

Кожен має різний тип, структуру та товщину волосся, тому для отримання найкращого результату як зовні, так і всередині важливо обрати кондиціонер, який би найбільше відповідав вашим індивідуальним потребам. Тож як дізнатись, чи користуєтесь ви саме тим кондиціонером, що вам підходить?

Для різних типів волосся, щоб зберегти його здоровий вигляд, потрібні певні кондиціонери, які мають свої особливості. Нижче ми пояснимо, який саме кондиціонер підійде для вашого типу волосся.

Тонке волосся

У вас тонке волосся і ви не хочете користуватися кондиціонером через жирність та обтяження? Вам просто потрібен кондиціонер, що не буде залишатись на волоссі й допомагатиме досягати максимального об’єму. Кондиціонер у вигляді піни є чудовою альтернативою звичайному кондиціонеру, що не залишається на вашому волоссі. Кондиціонер-піна Volume and Body Foam Conditioner зволожує волосся за допомогою майже невагомих мікробульбашок, роблячи його сяючим, легким та об’ємним.

Сухе чи пошкоджене волосся

Маєте жорстке, сухе, немов копиця сіна, волосся, що звивається та не хоче вкладатися? Сильнодіючий відновлювальний кондиціонер з потужними компонентами вкрай потрібний для зволоження волосся після кожного миття та позбавлення від жорсткості й сухості.

Замініть ваш звичайний кондиціонер на Pantene 3 Minute Miracle Repair and Protect: він відновлює волосся, пошкоджене під час розчісування, стайлінгу чи догляду, та містить живильні компоненти для повернення вологи, якої так потребує волосся. Водночас він захищає його від майбутніх пошкоджень та забезпечує здоровий вигляд.

Кучеряве волосся

Кучеряве чи звивисте волосся стає дуже сухим, особливо на кінчиках, тому що через його форму ускладнюється надходження природних олій до волосяних стержнів. Таке враження, що кучері живуть своїм життям, звиваючись та зовсім не слухаючись.

Для цього типу потрібен кондиціонер, що відновлює баланс зволоження по всій довжині волосся. До того ж він повинен мати властивість інтенсивного зволоження – до самих кінчиків. Кондиціонер Gold Series Moisture Boost Conditioner було спеціально створено для кучерявого та хвилястого волосся, щоб забезпечити його потужними компонентами, здатними відновити високий рівень зволоження, якого воно так потребує.

Закручене волосся

Якщо ваше волосся закручується, це трапляється через то, що воно має суху й пористу структуру та може абсорбувати більше вологи з повітря і ставати пухнастим. Зазвичай таке волосся виходить з-під контролю щоразу, коли ви перебуваєте на вулиці. Завдяки кондиціонеру Pantene 3 Minute Miracle Smooth and Sleek Intense Conditioner ваше волосся стане гладким та зволоженим, до того ж засіб створить надійний захист від надлишкової вологи, тож воно не буде закручуватися протягом усього дня.

Фарбоване волосся

Фарбоване волосся не тільки більш схильне до пошкодження через хімічні компоненти фарби, а й потребує використання засобу, який міг би захистити колір від тьмяності та зберегти його якомога довше. А тривале фарбування волосся призводить до того, що з часом воно втрачає здатність зберігати колір. Тож як захистити ваш улюблений відтінок?

Кондиціонер Pantene 3 Minute Miracle Colour Protect має дві головні переваги – він допомагає запобігти тьмяності для більш тривалого збереження яскравого кольору, а також живить та пом’якшує ваше волосся, що запобігає його пошкодженню. Щоб мати улюблений відтінок, для цього не обов’язково поступатися здоровим виглядом вашого волосся, про який ви мрієте!

Будь-який тип волосся

Чому б раз на тиждень вам не скористатися додатковим доглядом для волосся з більш глибоким живленням? Спробуйте засіб Pantene Rescue Shot or Repair та маску Protect Deep Repair Masque.

Тепер, коли ви знаєте, як користуватися кондиціонером, у вас є все необхідне, щоб піклуватися про ваше волосся після та в перервах між миттям. Якщо у вас кучеряве волосся чи ви боретесь із закручуванням або потребуєте додаткового захисту, кондиціонер вам допоможе. Тож ви на один крок ближче до більш м’якого, блискучого та здорового волосся, про яке мрієте.