Як правильно користуватись шампунем

Ще змалечку ви звикли мити волосся кілька разів на тиждень і відтоді без будь-якого сумніву продовжуєте робити те, чого навчили вас у дитинстві. Та чи замислювалися ви над тим, чи справді опанували цю звичку як треба? Як переконатися, що ви точно робите все правильно?

Безперечно, дотримуючись певних правил миття голови, ви зможете значно поліпшити стан свого волосся. Візьміть до уваги ці маленькі підказки, як правильно мити волосся, і воно вам буде дуже вдячне. Ви готові? Давайте починати…

Обережно розплутайте своє волосся

Ваше волосся найслабкіше, коли мокре, тому важливо розплутати його перед тим, як мити, а не після – інакше зростає ризик його пошкодити. Обережно розчешіть волосся перед миттям голови, використовуючи натуральну щітку чи гребінець з широким розташуванням зубців, щоб мінімізувати ризик появи вузлів.

Використовуйте шампунь не так, як раніше

Здорове волосся починається з коренів, тому давайте розглянемо кілька особливостей використання шампуню, щоб переконатися, що ви точно знаєте, як мити волосся від коренів до кінчиків.

Коли йдеться про те, скільки шампуню необхідно використовувати, спочатку можна взяти невелику його кількість – розміром з монету, а потім збільшувати, якщо волосся густе й ви відчуваєте потребу в додатковому використанні засобу.

Щойно ви намочили волосся, ніжно втирайте шампунь у поверхню шкіри та корені, щоб видалити жир і все зайве – це саме те місце, де накопичується бруд, тож цій ділянці голови варто приділити особливу увагу. Після цього продовжуйте миття до середини та кінчиків волосся перед тим, як сполоснути його, але не дуже гарячою водою, бо це буде додатковим навантаженням для вашого волосся. Навіть якщо поспішаєте і маєте обмаль часу, повторіть миття голови, коли відчуваєте, що волосся цього потребує. Як кажуть: намильте, сполосніть, повторіть.

Правильно вибирайте шампунь

Вибираючи шампунь, що підходить саме вам, візьміть до уваги кілька практичних порад. Для тонкого волосся, що легко обтяжується, бажаним є засіб, який не містить важких кондиціонуючих компонентів. Шампунь Pantene’s Classic Clean Shampoo ніжно очищує волосся без залишків.

Густе та кучеряве волосся, навпаки, потребує цих компонентів. Шампунь The Smooth & Sleek Shampoo чудово розгладжує неслухняні кучері, а Gold Series Moisturising Shampoo спеціально створений для афрокучерів, оскільки забезпечує додаткове зволоження.

Не можете визначитись, яка формула засобу найкраще підходить саме для вас? Обов’язково ознайомтеся з нашим детальним путівником про те, як вибрати правильний шампунь, коли закінчите тут.

Користуйтесь кондиціонером під час кожного миття

Немає значення, яким є ваше волосся: тонким чи густим, прямим чи кучерявим – ви повинні користуватися кондиціонером щоразу, коли його миєте. Через щоденну активність ваше волосся втрачає живильну вологу, яка йому необхідна. Тож якщо волосся недостатньо зволожувати протягом довгого часу, воно буде пересихати, пошкоджуватися й ламатися. Зволоження важливе навіть для типу волосся, яке швидко жирніє, тому не пропускайте цього кроку в догляді за ним!

Однак вибір кондиціонера, який найкраще вам підходить, залежить від типу вашого волосся. Тонке потребує гарного зволоження, але в цьому разі важливо вибрати більш м’який варіант засобу. Спробуйте серію кондиціонерів Pantene Foam Conditioners. Вони забезпечать необхідне зволоження, якого потребує тонке волосся, не обтяжуючи його.

Що густішим є ваше волосся, то густішим має бути кондиціонер – Pantene Gold Series Conditioner для інтенсивного зволоження було спеціально створено для афрокучерів, водночас для менш кучерявого волосся чудово підходить кондиціонер Smooth & Sleek Conditioner, після використання засобу воно стає більш м’яким та слухняним.

Для більш детального ознайомлення з інформацією про вибір кондиціонера залежно від типу вашого волосся подивіться наш путівник, в якому даються поради про вибір правильного кондиціонера для кучерявого волосся, а також про найкращий спосіб догляду за пошкодженим волоссям.

Навчіться правильно сушити волосся

Перед тим як вийти з душу, обережно промокніть волосся, щоб позбутися зайвої води. Можливо, вам захочеться витерти волосся рушником насухо, однак не робіть цього. Так ви може пошкодити його. Натомість загорніть волосся в бавовняну футболку чи рушник з мікрофібри, який поглине зайву вологу та прискорить процес висихання.

Звичайно, краще, щоб волосся висихало природним шляхом, однак у вас не завжди може бути на це час. Тож якщо без сушіння феном не обійтися, користуйтеся засобом для захисту волосся від високої температури, таким як Pantene Gold Series Thermal Heat Protector. Крім того, встановіть низьку температуру на фені, щоб зменшити негативний вплив на ваше волосся.

Укладайте волосся

Для найкращого вигляду вашої зачіски необхідно укладати волосся так, щоб зберегти його здоровий стан. Пам’ятайте: здорове волосся має гарний вигляд.

Перед тим як скористатися будь-яким нагрівальним приладом для укладання – феном, щипцями для вирівнювання чи плойкою, переконайтеся, що ваше волосся не має зайвої вологи. Крім того, зменште температуру їхнього нагрівання.

А ще краще відкласти всі свої прилади на тиждень і дати волоссю повну свободу. Якщо вже дуже потрібно, то для підтримання свого стилю можна скористатися кондиціонуючим мусом, таким як Pantene Satin Smooth Hair Mousse. Він забезпечить гнучку фіксацію для гладкого та бездоганно укладеного волосся на увесь день.

Сподіваємось, тепер ви більш упевнені в тому, як правильно мити волосся, щоб воно мало чудовий вигляд. Не забувайте про наші поради та деякі хитрощі – і ваше волосся буде вам справді вдячне.