Як користуватись маскою для волосся

Популярність масок для волосся різко зросла за останні роки, однак ті, хто мало про них знає, можуть дещо не розуміти їхнього призначення. У чому полягає різниця між масками та кондиціонерами? Як дізнатися, що саме підходить для вашого волосся? І навіщо взагалі потрібна маска?

У нас є відповіді на всі актуальні запитання. Ми розповімо вам, як користуватися маскою і яка найкраще підійде для вашого типу волосся.

Що таке маска для волосся?

Порівняно з кондиціонером маска для волосся є більш концентрованим засобом, що має густу текстуру, вона залишається на волоссі протягом тривалого часу для забезпечення більш інтенсивного догляду. Потужні компоненти, що входять до її складу, потребують тривалішої взаємодії з волоссям, щоб маска була ефективною. Тож коли ви наносите її на волосся, випадає гарна нагода прийняти ванну та переглянути Netflix.

Як користуватися маскою для волосся: покрокова інструкція

1. Помийте волосся.

Перш ніж використовувати маску, підготуйте своє волосся – воно має бути чистим, щоб могло увібрати основні інгредієнти засобу. Якщо стан вашого волосся не дуже добрий або воно надто сухе, застосуйте кондиціонер перед використанням маски, як ви робите це зазвичай під час миття голови. Маска допоможе поновити запас вологи. Щоб переконатися, що ви все робите правильно, ознайомтеся з нашими путівниками щодо того, як вибрати шампунь для вашого типу волосся та як правильно його мити.

2. Позбавтесь від надлишку води за допомогою рушника з мікрофібри чи бавовняної футболки.

Щоб досягти найкращого результату, нанесіть маску на вологе волосся. Це допоможе компонентам проникнути глибоко в його структуру. Використовуйте рушник з мікрофібри, щоб швидко видалити надлишок вологи та не пошкодити волосся тертям. Якщо у вас немає такого рушника, так само добре впорається бавовняна футболка.

3. Розділіть волосся.

Щоб бути впевненими в тому, що волосся отримає максимальну користь від застосування маски по всій довжині, розділіть його на 3-4 пасма за допомогою шпильок і по черзі наносьте маску на кожну ділянку.

4. Застосуйте маску.

Тепер перейдемо до найцікавішого, а саме – нанесення маски. Концентруючись тільки на середній частині та кінчиках волосся, ніжно втирайте маску в волосся низхідними рухами протягом 30 секунд. Завдяки цьому засіб зможе проникнути вглиб кутикули і зміцнити її для більшої гладкості та блиску.

Немає потреби наносити на волосся надто багато засобу, адже навіть незначна його кількість дасть бажаний ефект. Почніть розподіляти невелику кількість маски, скажімо, розміром з монету, від середини волосся до кінчиків, додаючи трохи більше засобу, якщо його не вистачає, щоб вкрити волосся повністю.

5. Загорніть волосся в гарячий рушник чи футболку.

Це робити не обов’язково, проте, на думку деяких жінок, такий спосіб дає змогу поліпшити результати дії маски. Загорніть волосся, на яке нанесено засіб, у гарячий рушник чи бавовняну футболку. Ефект від використання маски посилиться, тому що компоненти зможуть більш глибоко проникнути в структуру волосся.

6. Дайте час, щоб маска могла увібратися.

Немає нічого страшного, якщо маска залишиться на волоссі довше, ніж вказано в інструкції, але для найкращого результату дотримуйтесь зазначених на упаковці вказівок. Близько 8-10 хвилин більш ніж достатньо, щоб маска зробила свою дію. Пам’ятайте: золоте правило ніколи не розчісувати мокре волосся розповсюджується також під час застосування маски.

7. Ретельно промийте волосся.

Маска містить живильні компоненти, що відновлюють необхідний рівень зволоження вашого волосся. Після застосування засобу необхідно ретельно сполоснути волосся, щоб воно не обтяжувалось та не ставало жирним.

Тепер, коли ви знаєте, як користуватись маскою для волосся, давайте перейдемо до того, який саме засіб вам треба вибрати.