Капсули для прання Tide. Поширені запитання

Капсули Tide – новий зручний засіб в історії продуктів Tide. Тому ми вирішили зібрати найпоширеніші запитання.

Невже така маленька подушечка може впоратися із забрудненнями?

Так, однієї подушечки для прання Tide буде достатньо для максимально завантаженої пральної машини. Капсула містить концентрований мийний засіб для бездоганного результату. Але якщо вам здається, що одяг занадто брудний, покладіть відразу 2 капсули для прання Tide.

Як користуватися капсулами для прання?

Помістіть одну капсулу в барабан пральної машини, зверху покладіть білизну й виберіть потрібний режим відповідно до вказівок на білизні чи одязі.

Що відбувається з капсулою під час прання?

Капсула розчиняється за декілька хвилин навіть при температурі 30 градусів, вивільнюючи концентрований гель, що проникає в забруднення. Тож одяг після прання – білосніжно чистий.

Для якого типу білизни підходять капсули Tide?

Капсули для прання Tide можна використовувати як для білої, так і для кольорової білизни. Експерименти показали, що навіть після 20-го прання білизна зберігає колір.

Чи потрібно ховати капсули від дітей?

Так, як і будь-які інші засоби побутової хімії, капсули потрібно тримати подалі від дітей. Вони продаються в зручній коробці, яка легко відкривається і закривається.

Які є види капсул?

Капсули для прання Tide випускаються трьох видів: «Альпійська свіжість», «Весняні квіти» і «Дитячі» – для людей з чутливою шкірою, в яких можуть виникати висипання. Вибирайте варіант, який підходить саме вам, дивіться вичерпні відгуки, а також дізнавайтеся про інші засоби для прання, наприклад пральний порошок.