З 3-го листопада 2021 р. METRO Україна та Procter&Gamble Україна розпочали другу хвилю спільної благодійної акції «Один для Одного», головною метою якої є передача побутової хімії людям, що опинилися в складних життєвих обставинах.

У 2020 році в рамках цієї акції компанія Procter&Gamble Україна передала побутову хімію людям похилого віку.

У 2021 році продовжуємо добру традицію та передаємо побутову хімію багатодітним родинам, що опинилися в складних життєвих обставинах, та якими опікується міжнародний благодійний фонд «Food Bank».

Акція проходить з 03 листопада по 30 листопада 2021 року в усіх торговельних центрах METRO в Україні у 18 містах. За умовами акції протягом цього періоду за кожну продану одиницю продукції під торговими марками Ariel, Tide, Lenor, Fairy та Mr. Proper у мережі торговельних центрів METRO, компанія Procter & Gamble Україна передасть таку ж кількість одиниць продукції (але не більше ніж 100 000 одиниць продукції за весь Період проведення Акції), зі свого портфоліо торгових марок на благодійність через осередки міжнародного благодійного фонду «Food Bank» – багатодітним родинам, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Передача благодійної допомоги здійснюватиметься з 30 листопада 2021 року до 1 лютого 2022 року.

Дізнатися про бренди P&G