Офіційні правила

Офіційні Правила проведення Акції «Вартові чистоти та гігієни від Metro і P&G» (далі за текстом – «Правила») 1. Терміни та загальні положення Правил:

1.1.Організатор - ТОВ «ПРОКТЕР ЕНД ГЕМБЛ УКРАЇНА» (надалі – «Організатор»). Адреса Організатора: вул. Набережно-Хрещатицька, буд. 5/13 А, м. Київ, 04070, Україна; ЄДРПОУ 19341005

1.2. Виконавець - ТОВ «ТОТАЛ МАРКЕТИНГ ЕДЖЕНСІ» (надалі – «Виконавець»). Місцезнаходження Виконавця: 04080, м. Київ, вул. Кирилівська, буд. 13Б, офіс 2. ЄДРПОУ 41346403

1.3. Партнер – ТОВ «Метро Кеш енд Кері Україна» (надалі – «Партнер»). Місцезнаходження: м. Київ, пр. Григоренка 43, код ЄДРПОУ 32049199.

1.4. Акція - Акція під назвою «Вартові чистоти та гігієни від Metro і P&G» (в тексті даних Правил іменується – «Акція»), що проводиться з метою рекламування та збільшення обсягів продажу продукції ТМ Gillette, Venus, Satin Care, Pantene, Head&Shoulders, Pro Series, Always, Naturella, Discreet, Tampax, Mr.Proper, Safeguard, Ariel, Tide, Lenor, Gala, Fairy, Oral-B, Blend-a-med, Pampers, Old Spice, привернення уваги споживачів та стимулювання придбання продукції, що розповсюджується Організатором в рамках його господарської комерційної діяльності. Перелік продукції що бере участь в Акції наведений в Доповненні № 2 до цих Правил (далі – «Акційна продукція»).

1.5. Територія проведення Акції - Акція проводиться на території України, окрім тимчасово окупованої території на якій органи державної влади України тимчасово не здійснюють свої повноваження (частини Донецької та Луганської областей, Автономна Республіка Крим та місто Севастополь), в торгівельних закладах (магазини, супермаркети та торгівельні центри) мережі «Метро» згідно Адресної програми, вказаної в Доповненні №1 до даних Правил (далі – «ТЦ Метро»). Виконавець/залучені ними треті особи надсилає (вручає) Заохочення Переможцям Акції лише в межах Території проведення Акції.

1.6. Строк проведення Акції – період, протягом якого Учасники Акції мають можливість прийняти участь в Акції та який триває з 00:01 год. 29 липня 2020 року по 23:59 год. 25 серпня 2020 року включно.

1.7. Строк проведення Акції складається з таких акційних тижнів, а саме:

1.7.1. Акційний тиждень № 1 триває з 00:01 год. 29.07.2020 р. по 23:59 год. 04.08.2020 р. включно;

1.7.2. Акційний тиждень № 2 триває з 00:01 год. 05.08.2020 р. по 23:59 год. 11.08.2020 р. включно;

1.7.3. Акційний тиждень № 3 триває з 00:01 год.12.08.2020 р. по 23:59 год. 18.08.2020. р. включно,

1.7.4. Акційний тиждень № 4 триває з 00:01 год. 19.08.2020 р. по 23:59 год. 25.08.2020 р. включно,

що в тексті даних Правил разом визначаються як «Акційні тижні», а кожен окремо – «Акційний тиждень».

1.8. Стисла інформація про строки проведення Акції, її правила та умови буде доступна: на сайті mypgworld.com.ua та за номером 0 800 505 000 (графік роботи з 09:00 до 18:00 з пн.-пт. ) у період з 29 липня 2020 року по 25 серпня 2020 року включно. Вартість дзвінків згідно тарифів Вашого оператора (далі – «гаряча лінія»). Правила Акції розміщуються на сайті mypgworld.com.ua (далі – Сайт) у межах строку проведення акції. Увага! Ця Акція не є азартною грою, лотереєю, послугою у сфері грального бізнесу чи конкурсом, а ці Правила не є публічною обіцянкою винагороди, чи умовами конкурсу. Придбання продукції ТМ Gillette, Venus, Satin Care, Pantene, Head&Shoulders, Pro Series, Always, Naturella, Discreet, Tampax, Mr.Proper, Safeguard, Ariel, Tide, Lenor, Gala, Fairy, Oral-B, Blend-a-med, Pampers, Old Spice не вважається сплатою грошових коштів за участь в Акції.

1.9.Правила Акції можуть бути змінені та/або доповнені Акції за вказівкою Організатора протягом усього Строку проведення Акції. Зміна та/або доповнення Правил Акції можливі у випадку їх затвердження Організатором Акції та оприлюднення шляхом розміщення нової редакції Правил на Сайті. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту їх оприлюднення, якщо інше не буде спеціально визначено безпосередньо змінами/доповненнями до Правил.

1.10. Заохочення Акції можуть бути отримані Учасниками Акції, що здобули право на отримання таких Заохочень Акції, тільки за умови виконання всіх вимог, передбачених цими Правилами.

1.11. Ця Акція дійсна лише для кінцевих споживачів Акційної продукції, що здійснюють її придбання для власного споживання без комерційної мети.

2. Фонд Заохочень Акції

2.1. Фонд Заохочень Акції (надалі – «Заохочення») включає в себе:

2.1.1 Заохочення Акції, для переможців Акції за результатами Акційного тижня №1: - Заохочення 1: Сертифікат «Метро» номіналом 500,00 грн. (п’ятсот грн. 00 коп.) на використання в місцях проведення Акції зазначених в Доповненні 1 до цих Правил. Загальна кількість Заохочень 1 становить 50 (п’ятдесят) одиниць. - Заохочення 2: Робот-пилосос (Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 1С). Загальна кількість Заохочень 2 становить 1 (одна) одиниця. 2.1.2. Заохочення Акції, для переможців Акції за результатами Акційного тижня №2: - Заохочення 1: Сертифікат «Метро» номіналом 500,00 грн. (п’ятсот грн. 00 коп.) на використання в місцях проведення Акції зазначених в Доповненні 1 до цих Правил. Загальна кількість Заохочень 1 становить 50 (п’ятдесят) одиниць. - Заохочення 2: Робот-пилосос (Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 1С). Загальна кількість Заохочень 2 становить 1 (одна) одиниця. 2.1.3. Заохочення Акції, для переможців Акції за результатами Акційного тижня №3: - Заохочення 1: Сертифікат «Метро» номіналом 500,00 грн. (п’ятсот грн. 00 коп.) на використання в місцях проведення Акції зазначених в Доповненні 1 до цих Правил. Загальна кількість Заохочень 1 становить 50 (п’ятдесят) одиниць. - Заохочення 2: Робот-пилосос (Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 1С). Загальна кількість Заохочень 2 становить 1 (одна) одиниця. 2.1.4. Заохочення Акції, для переможців Акції за результатами Акційного тижня №4: - Заохочення 1: Сертифікат «Метро» номіналом 500,00 грн. (п’ятсот грн. 00 коп.) на використання в місцях проведення Акції зазначених в Доповненні 1 до цих Правил. Загальна кількість Заохочень 1 становить 50 (п’ятдесят) одиниць. - Заохочення 2: Робот-пилосос (Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 1С). Загальна кількість Заохочень 2 становить 1 (одна) одиниця. 2.1.5 Заохочення 3: Домашній кінотеатр (Samsung UE65RU7200UXUA) 1 (одна) одиниця. Визначення переможця, що отримав право на отримання Заохочення №3 проводиться серед всіх Учасників, які прийняли участь в період дії 1 (одного) із Акційних тижнів визначених відповідно до п.2.1.1-2.1.4. цих Правил. 2.1.6. З умовами щодо використання Сертифікату «Метро» Учасник може ознайомитись на самій картці Сертифікату, у Торговельному центрі METRO або на Інтернет-сторінці Партнера Акції https://www.metro.ua/about-metro/certificate. Сертифікат «Метро» надає можливість його пред'явнику,який зареєстрований як клієнт METRO, придбати товари та послуги в місцях проведення Акції зазначених в Доповненні 1 до цих Правил зазначеному на ньому на суму, що дорівнює номіналу сертифікату. Під час придбання товарів/послуг за допомогою Сертифікату «Метро» загальна вартість придбаного Товару/послуг повинна перевищувати номінал Сертифікату не менше ніж на 5%, різниця має бути оплачена Пред’явником під час безпосереднього придбання Товару/послуг готівкою або платіжною карткою. Інші умови вказані на сайті https://www.metro.ua/about-metro/certificate.

2.2. Заохочення та/або їх характеристики визначаються на розсуд Організатора та можуть відрізнятися від зображень на рекламно-інформаційних матеріалах. Заміна Заохочень грошовим еквівалентом або будь-яким іншим благом не допускається. Заохочення обміну та поверненню не підлягають. Організатор, Виконавець, Партнер Акції не несуть гарантійних зобов’язань щодо якості, строку придатності, строку служби Заохочень. Заохочення можуть не відповідати очікуванням Учасників.

2.3. Організатор, Виконавець, Партнер не несуть відповідальності щодо подальшого використання Заохочень Переможцями Акції після отримання таких Заохочень Переможцями, та не відповідають за неможливість Переможців Акції скористатись отриманими Заохоченнями з будь-яких причин, а також за можливі наслідки використання таких Заохочень.

2.4. Кількість Заохочень обмежена та складає визначену цими Правилами кількість. Організатор Акції залишає за собою право збільшити/змінити фонд заохочення Акції, або включити в Акцію додаткові заохочення, не передбачені цими Правилами шляхом одностороннього внесення відповідних змін до цих Правил.

2.5. Переможець Акції, отримуючи відповідне Заохочення Акції, розуміє, що таке Заохочення є доходом цього Переможця Акції та вважається додатковим благом, що відображається у податковому розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь такої фізичної особи, та сум утриманого з них податку, згідно з вимогами діючого законодавства України. Та це може, відповідно, вплинути на умови отримання такою фізичною особою – переможцем Акції державної та соціальної матеріальної допомоги, житлових та інших субсидій або дотацій, пільг, компенсацій тощо. Переможець Акції, при цьому, самостійно приймає рішення про участь в Акції та отримання ним Заохочення та наслідки таких дій. Організатор/Виконавець Акції не несуть відповідальності за наслідки отримання Переможцями Акції додаткового блага (доходу) у вигляді Заохочень Акції.

2.6. На Учасників Акції покладається відповідальність за забезпечення доступності їх електронних адрес, які використовуються при реєстрації на Сайті mypgworld.com.ua для отримання вхідних повідомлень протягом всього строку проведення Акції та протягом строку вручення Заохочень.

2.7. Дотримання вимог законодавства щодо оподаткування вартості доходів у результаті отримання Заохочень забезпечується Виконавцем Акції відповідно до вимог законодавства України.

3. Графік визначення Учасників, які здобувають право на отримання Заохочень

3.1. Виконавець Акції за дорученням Організатора, у відповідності до розділу 3 цих Правил, за допомогою випадкової комп’ютерної вибірки проводить визначення учасників, що здобудуть право на отримання відповідних Заохочень серед Учасників Акції, які виконали всі умови цих Правил. Інформацію про Учасників Акції, які здобули право на отримання Заохочень можна отримати на відповідній сторінці Сайту: mypgworld.com.ua. Визначення Учасників, які отримали право на отримання Заохочень відбувається за наступним графіком: 3.1.1. 16:00 год. 06.08.2020 р. проводиться визначення Учасників Акції, які здобудуть право на отримання Заохочень №1,№2 серед Учасників Акції, які зареєструвались на Сайті та виконали умови цих Правил в період Акційного тижня №1. Такі Учасники Акції здобувають право на отримання 1 (одного) Заохочення №1 або №2. Розподілення Заохочень №1 або Заохочення №2 відбувається за допомогою випадкової комп’ютерної вибірки. Кожен Учасник Акції має право брати участь у вищевказаному визначенні тільки 1 (один) раз в незалежності від кількості зареєстрованих чеків на Сайті в період Акційного тижня №1. 3.1.2. 16:00 год. 13.08.2020 р. проводиться визначення Учасників Акції, які здобудуть право на отримання Заохочень №1,№2 серед Учасників Акції, які зареєструвались на Сайті та виконали умови цих Правил в період Акційного тижня №2. Такі Учасники Акції здобувають право на отримання 1 (одного) Заохочення №1 або №2. Розподілення Заохочень №1 або Заохочення №2 відбувається за допомогою випадкової комп’ютерної вибірки. Кожен Учасник Акції має право брати участь у вищевказаному визначенні тільки 1 (один) раз в незалежності від кількості зареєстрованих чеків на Сайті в період Акційного тижня №2. 3.1.3. 16:00 год. 20.08.2020 р. проводиться визначення Учасників Акції, які здобудуть право на отримання Заохочень №1,№2 серед Учасників Акції, які зареєструвались на Сайті та виконали умови цих Правил в період Акційного тижня №3. Такі Учасники Акції здобувають право на отримання 1 (одного) Заохочення №1 або №2. Розподілення Заохочень №1 або Заохочення №2 відбувається за допомогою випадкової комп’ютерної вибірки. Кожен Учасник Акції має право брати участь у вищевказаному визначенні тільки 1 (один) раз в незалежності від кількості зареєстрованих чеків на Сайті в період Акційного тижня №3. 3.1.4. 16:00 год. 27.08.2020 р. проводиться визначення Учасників Акції, які здобудуть право на отримання Заохочень №1,№2 серед Учасників Акції, які зареєструвались на Сайті та виконали умови цих Правил в період Акційного тижня №4. Такі Учасники Акції здобувають право на отримання 1 (одного) Заохочення №1 або №2. Розподілення Заохочень №1 або Заохочення №2 відбувається за допомогою випадкової комп’ютерної вибірки. Кожен Учасник Акції має право брати участь у вищевказаному визначенні тільки 1 (один) раз в незалежності від кількості зареєстрованих чеків на Сайті в період Акційного тижня №4. У вищевказані дати визначається по 51 (п’ятдесят одному) основному Учаснику Акції, які здобули право на отримання 1 (одного) Заохочення №1 або №2 у разі виконання ними усіх умов цих Правил ( кожної вищевказаної дати визначається 51 (п’ятдесят один) основний Учасник Акції). Крім того, у вищевказані дати проводиться визначення по 10 (десять) резервних Учасників кожної дати на отримання 1 (одного) Заохочення №1 або №2, які виконали всі умови участі в Акції, необхідні для отримання 1 (одного) Заохочення №1 або №2 , та здобудуть, у порядку черговості визначення резервними Учасниками, право на отримання 1 (одного) відповідного Заохочення №1 або №2, у разі відмови основного Учасника, який здобув право на отримання 1 (одного) Заохочення №1 або №2, від отримання такого Заохочення, неможливості вручення такому Учаснику Заохочення, у тому числі згідно п.6.2 Правил 3.1.5. 17:00 год. 27.08.2020 р. проводиться визначення Учасника Акції, який здобуває право на отримання Заохочення №3 серед Учасників Акції, які зареєструвались на Сайті та виконали умови цих Правил в період Акції. Кожен Учасник Акції має право брати участь у вищевказаному визначенні тільки 1 (один) раз в незалежності від кількості зареєстрованих чеків на Сайті в період Акції У вищевказану дату визначається 1 (один) основний Учасник Акції, який здобув право на отримання 1 (одного) Заохочення №3 у разі виконання ним усіх умов цих Правил. Крім того, у вищевказану дату проводиться визначення 10 резервних Учасників на отримання 1 (одного) Заохочення №3, які виконали всі умови участі в Акції, необхідні для отримання 1 (одного) Заохочення №3 , та здобудуть, у порядку черговості визначення резервними Учасниками, право на отримання 1 (одного) відповідного Заохочення №3, у разі відмови основного Учасника, який здобув право на отримання 1 (одного) Заохочення №3, від отримання такого Заохочення, неможливості вручення такому Учаснику Заохочення , у тому числі згідно п. 6.2. Правил.

3.2. Організатор/Виконавець не компенсують будь-які витрати Учасників, які виникають у зв’язку з участю в Акції чи отриманням Заохочень. Всі Учасники Акції, в тому числі Учасники Акції, які здобули право на отримання Заохочень самостійно оплачують всі витрати, понесені ними у зв'язку з участю в Акції і отриманням Заохочень.

3.3.Всі результати Акції є остаточними й оскарженню не підлягають.

3.4.Організатор/Виконавець не несуть відповідальності за достовірність та повноту наданої Учасниками інформації щодо контактів з ними.

3.5. Після визначення Учасника, який отримав право на отримання відповідного Заохочення, представник Виконавця та/або залучені ним треті сторони протягом 5-ти робочих днів з дати визначення таких Учасників зв'язується з Учасником шляхом направлення повідомлення на адресу електронної пошти вказану Учасником при реєстрації на Сайті та просить надати документи зазначені в п.6.2 цих Правил, Виконавцю на електронну адресу, вказану таким представником. Якщо у вищевказаний строк, такий Учасник не відповідає на повідомлення та/або не надає документи вказані в п.6.2. цих Правил, він втрачає право на отримання відповідного Заохочення та таке Заохочення переходить до резервних переможців.

3.6. Претензії від Учасників, щодо обов’язків Виконавця в рамках Акції приймаються та розглядаються Виконавцем до 09.09.2020 р.

4. Учасники Акції, їх права та обов'язки:

4.1. Учасниками Акції можуть бути виключно дієздатні громадяни України, які на момент прийняття рішення про участь в Акції набули повної цивільної дієздатності (у зв'язку із досягненням 18 років або згідно з нормами чинного законодавства України), які проживають на території України, які безумовно погодились із зазначеними Правилами, підтвердили свою участь в ній за відсутності будь-яких обмежень щодо участі та виконали всі умови цих Правил (в тексті даних Правил іменуються – «Учасники Акції» або «Учасники»).

4.2. Не визнаються Учасниками Акції та не мають права брати в ній участь: - працівники, Виконавця, Організатора, Партнера та їх близькі родичі (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки); - працівники будь-яких інших компаній, які беруть участь в підготовці або проведенні Акції та їх близькі родичі (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки); - іноземці та особи без громадянства; - особи, яким на момент заповнення анкети ще не виповнилось 18 років; - недієздатні особи.

4.3. Учасники мають права і несуть обов'язки, встановлені чинним законодавством України, а також цими Правилами.

4.4. Учасник під час участі у Акції зобов’язується: - дотримуватися вимог цих Правил та норм чинного законодавства України; - вказувати повну, коректну та достовірну інформацію, що вимагається цими Правилами у відповідних випадках; - свідомо не завдавати незручностей та не чинити перешкод іншим Учасникам; - не чинити дій, що ставлять під сумнів правомірність його участі та участі інших Учасників в Акції; - зберігати чек, що підтверджує придбання Акційної продукції до 17.09.2020 року включно та надати на вимогу Виконавця та/або Організатора чек для додаткової перевірки на дотримання вимог Правил. - не здійснювати реєстрацію чеків з помилками та неточностями, що може завдати шкоди іншим учасникам Акції;

4.5. Беручи участь в Акції, Учасник тим самим підтверджує своє ознайомлення з цими Правилами та повну й безумовну згоду з ними, а також надає згоду Виконавцю та Організатору на збір та обробку своїх персональних даних для цілей, зазначених в цих Правилах. Підтвердженням згоди на участь в Акції, згоди з Правилами та згоди на збір та обробку своїх персональних даних для цілей, зазначених в цих Правилах є здійснення Учасником реєстрації на Сайті.

4.6. Учасник, що не погоджується з умовами цих Правил, втрачає право на участь у Акції та право на отримання Заохочень Акції.

4.7. Учасники Акції повинні мати паспорт громадянина України й , за наявності, реєстраційний номер облікової картки платника податків та бути готовими надати копії даних документів на вимогу Виконавця. Крім того, для ідентифікації необхідно мати номер мобільного телефону українського GSM-оператора та електронну пошту, які використовуються для реєстрації/участі в Акції згідно цих Правил.

4.8.Організатор Акції залишає за собою право відсторонити від участі в Акції Учасників Акції, які порушили п.4.4. цих правил. Крім того, порушення п.4.4. цих Правил є підставою для позбавлення права такого Учасника Акції на отримання Заохочення.

4.9. Надання Учасником Акції недостовірних/некоректних даних для участі у Акції, в тому числі щодо засобів зв’язку та/або будь-яких інших даних є підставою для позбавлення права такого Учасника Акції на отримання Заохочення.

5. Порядок участі в Акції

5.1. Для участі в Акції, особи які відповідають вимогам розділу 4 даних Правил та мають бажання взяти участь у Акції, впродовж кожного окремо взятого Акційного тижня, 1 (один) раз впродовж такого Акційного тижня мають здійснити наступні дії в наступній послідовності:

5.1.1. Придбати у супермаркеті «Метро» (згідно Адресної програми, вказаної в Доповненні №1 до даних Правил) будь-яку продукцію ТМ Gillette, Venus, Satin Care, Pantene, Head&Shoulders, Pro Series, Always, Naturella, Discreet, Tampax, Mr.Proper, Safeguard, Ariel, Tide, Lenor, Gala, Fairy, Oral-B, Blend-a-med, Pampers, Old Spice на суму 1000,00 грн (одна тисяча гривень 00 коп.) з ПДВ та більше в 1 (одному) чеку. Перелік продукції що бере участь в Акції наведений в Доповненні № 2 до цих Правил.

5.1.2. Зайти на Інтернет-сторінку Організатора Акції mypgworld.com.ua (надалі – «Сайт») та зареєструвати чек, який підтверджує здійснення Учасником Акції купівлі продукції ТМ Gillette, Venus, Satin Care, Pantene, Head&Shoulders, Pro Series, Always, Naturella, Discreet, Tampax, Mr.Proper, Safeguard, Ariel, Tide, Lenor, Gala, Fairy, Oral-B, Blend-a-med, Pampers, Old Spice на суму 1000,00 грн (одна тисяча гривень 00 коп.) та більше з ПДВ одним чеком у відповідному ТЦ «Метро» (далі – чек). Крім того, Учасник заповнює всі необхідні поля на Сайті, в тому числі вказує особисту електронну пошту.

Кожен Учасник Акції може здійснювати необмежену кількість покупок продукції ТМ Gillette, Venus, Satin Care, Pantene, Head&Shoulders, Pro Series, Always, Naturella, Discreet, Tampax, Mr.Proper, Safeguard, Ariel, Tide, Lenor, Gala, Fairy, Oral-B, Blend-a-med, Pampers, Old Spice і необмежену кількість разів реєструвати чеки на Сайті, але в кожному визначенні відповідно до п.3.1. цих Правил він бере участь тільки 1 (один) раз.

5.1.3. Зберегти чек до 17.09.2020 р. включно та надати на вимогу Виконавця відповідно до п.6.2. цих Правил.

5.3. Реєструючи чек у порядку, передбаченому п. 5.1.2 даних Правил, Учасник фактом такої реєстрації чеку, заявляє те, що він повністю відповідає умовам п. 4.1 цих Правил і не відноситься до вказаних у п. 4.2 Правил осіб, які не можуть бути Учасниками Акції, а також повністю і безумовно погоджується з цими Правилами та зобов'язується неухильно їх виконувати.

5.4. Визначення Учасників, що отримали право на отримання Заохоченнь Акції проводиться відповідно до п.3.1. цих Правил.

5.5. Учасник має право реєструвати чеки не більше 10 чеків на день.

6. Порядок та строки отримання Заохочень

6.1. Порядок та строки отримання Заохочень.

6.1.1. Виконавець Акції надсилає Учасникам Заохочення через Нову Пошту/ Укрпошту/служби кур’єрської доставки (за вибором Виконавця) протягом 5 (п’яти) робочих днів від дати надання документів, вказаних у п. 6.2. цих Правил, та виконання інших дій, вказаних у п. 6.2 цих Правил відповідно до вимог Правил. Учасники отримують Заохочення у відділенні Укрпошти/ Нової Пошти /служби кур’єрської доставки, що обслуговує адресу, повідомлену Учасником при реєстрації на Сайті за пред’явленням документів, що засвідчують особу і відповідно до умов Укрпошти/ Нової Пошти /служби кур’єрської доставки.

УВАГА! Виконавець/Організатор мають право в односторонньому порядку збільшити строк вручення Учасникам Заохоченнь.

6.2. Учасник, який отримав право на отримання Заохочення, для його отримання повинен протягом 3 (трьох) календарних днів з моменту отримання повідомлення про перемогу в Акції (якщо інше додатково не буде узгоджене з представником Виконавця та підтверджене таким представником) направити Виконавцю Акції електронною поштою або в інший спосіб погоджений з Виконавцем наступні документи/інформацію: - фото зареєстрованих/ного чеку відповідно до умов погоджених із Виконавцем та вимогам вказаним в цьому пункті Правил; - скан-копію власного паспорту громадянина України (1, 2, 3, 4, сторінка з реєстрацією) або скан-копію ID-картки та витягу з Єдиного державного демографічного реєстру; - скан-копію власної довідки про присвоєння ідентифікаційного податкового номеру, у разі наявності, - інші документи/інформацію за необхідності, зокрема, але не обмежуючись, згоди на проведення фото/відео зйомки в рамках Акції та вручення Заохочень; - Зазначені копії документів повинні бути зроблені таким чином, щоб усі дані були чітко відображеними та розбірливими для читання, при цьому вищезазначені копії документів не підлягають поверненню Учасникам, з чим вони безумовно погоджуються фактом їхньої участі в Акції. Чек підтверджує придбання Акційної продукції в значенні цих Правил, якщо він відповідає наведеним нижче умовам: a) чек є справжнім, тобто наданим ТЦ Метро, реквізити якої написані на ньому, та не є підробленим або фальшивим; б) чек не є пошкодженим, тобто він не викликає будь-яких сумнівів щодо свого змісту чи справжності, й, зокрема, чек не є розрізаним, відрізаним, порваним, розмитим, нечітким та не є поєднанням двох різних чеків; в) список покупок у чеку містить слово, яке дозволяє зробити висновок, що придбання стосується Акційної продукції; г) придбання Акційної продукції здійснено у строк проведення Акції; д) дані про реєстрацію чеку міститься на офіційному веб-порталі ДФС у відкритій частині Електронного кабінету https://cabinet.sfs.gov.ua/cashregs/check У випадку, якщо чек не відповідає всім вищевказаним умовам, Організатор/Виконавець матиме право виключити учасника з Акції, позбавити його/її Заохочення.

6.3. При відмові Учасника, який отримав право на отримання Заохочення вчинити зазначені в п.п. 6.2 Правил дії, Виконавець/Організатор, залишають за собою право відмовити у видачі Заохочення.

6.4. У разі якщо документи, пред'явлені Учасником, викликають сумнів в їх достовірності і автентичності, Виконавець/ Організатор залишає за собою право провести перевірку на предмет їх відповідності встановленим вимогам, і до отримання її результатів відповідне Заохочення не видавати.

6.5. У разі встановлення Виконавцем/Організатором факту подання недійсних і/або недостовірних документів, відомостей та інформації, а так само в разі недотримання умов проведення Акції, Заохочення не видається.

6.6. Право на отримання у Учасника не виникає, а раніше виникле у такого Учасника право на отримання Заохочення припиняється при настанні наступних обставин: - учасник відмовився від отримання Заохочення та або не надав у вищевказані строки документи/інформацію, що вказані в п.п. 6.2. цих Правил; - в інших випадках передбачених даними Правилами.

6.7. Організатор/Виконавець не несуть відповідальності за роботу операторів інтернет та мобільного зв’язку, будь-які помилки в роботі інтернет чи мобільного зв’язку, внаслідок яких Учасника не було повідомлено та/або було несвоєчасно повідомлено про те, що він був визначений як Учасник, який отримав право одержати одне із Заохочень, а також у разі надання неточної або недостовірної інформації щодо номеру телефону такого Учасника, адреси електронної пошти тощо, та у разі настання обставин непереборної сили;

6.8. Учасник, який здобув право на отримання Заохочення, не може передавати своє право отримати таке Заохочення третім особам, у спадщину чи за договором дарування третім особам.

6.9. Організатор/Виконавець/Партнер Акції не несуть відповідальності за неможливість реєстрації на Сайті Акції з технічних причин, незалежних від Організатора/Замовника Акції, в тому числі через несправність техніки або не функціонування провайдерів інтернет-послуг.

6.10. Виконавець та Організатор Акції не несуть відповідальності за збереження цілісності Заохочень при здійсненні їх доставки службою доставки на адресу Учасника, що здобув право на його отримання. Доставка Заохочень здійснюється відповідно до правил та тарифів, встановлених відповідною службою доставки та оплачується Виконавцем Акції. Зберігання Заохочень у відділенні служби доставки здійснюється відповідно до правил відповідної служби доставки.

6.11. Виконавець, Організатор, Партнер Акції не беруть на себе відповідальності у відношенні будь-яких суперечок стосовно Заохочень Акції (в тому числі щодо права на їх отримання). Виконавець, Організатор, Партнер Акції не вступають в будь-які спори стосовно визнання будь-яких осіб Переможцями Акції та/або в будь-які спори щодо одержання Заохочень Акції. У будь-якому разі остаточне рішення стосовно спорів та суперечок приймає Організатор Акції, таке рішення оскарженню не підлягає.

6.12. Виконавець, Організатор, Партнер Акції та залучені ними треті особи не несуть відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діють на території проведення Акції, інші непідконтрольні їм обставини..

6.13. У випадку недостовірності, неповноти наданої Учасником / Переможцем інформації /Виконавець/Партнер Акції не несе відповідальності щодо несповіщення Учасника / Переможця про право отримання Заохочення, перемогу в Акції.

7. Обмеження

7.1.Одна особа має право брати участь в Акції з використанням лише одного номеру мобільного телефону. В разі виявлення використання однією особою більше одного номеру телефону для участі в Акції, така особа втрачає право на одержання будь-яких Заохочень в рамках цієї Акції.

7.2. Номери телефонів, IP-адреси, поштові адреси та інші дані Учасників, в діях яких було виявлено ознаки зловживань чи шахрайства (використання будь-яких прийомів або програмного забезпечення, які поставлять такого Учасника у більш вигідні умови у порівнянні з іншими Учасниками, не представлення на вимогу Замовника/Виконавця чеку та інше) не допускаються до подальшої участі в цій Акції. Рішення про недопущення до подальшої участі в Акції Учасників Акції приймається самостійно Організатором/Виконавцем, і оскарженню не підлягає. Учасники, які були недопущені до подальшої участі в Акції незалежно від моменту недопущення їх до такої участі в Акції (до чи після набуття ними права на отримання Заохочень), втрачають право на одержання будь-яких Заохочень, не одержаних на момент недопущення Учасника до подальшої участі в Акції, і при цьому не мають право на одержання жодних компенсацій.

7.3. Організатор/Виконавець Акції не несуть відповідальності:

7.3.1. За некоректне відображення сторінок Сайту на персональних комп’ютерах, планшетних комп’ютерах та мобільних пристроях: - експлуатація яких не має офіційної підтримки виробника на Території проведення Акції, і відбувається на вільний розсуд користувачів; - горизонтальна роздільна здатність екранів яких менше 576 пікселів; - які не оновлені до мінімально необхідних версій або не підтримують роботу веб-браузерів, зазначених Internet Explorer не нижче версії 11, Firefox не нижче версії 58, Chrome не нижче версії 64, Safari не нижче версії 11, iOS Safari не нижче версії 11.2, Chrome for Android не нижче версії 64, - які працюють за допомогою операційних систем, експлуатація яких не має офіційної підтримки виробника на Території проведення Акції, і відбувається на вільний розсуд користувачів.

7.3.2. У разі надходження звернень до технічної підтримки шляхом натискання на кнопку «Зворотний зв’язок» на Сайті, зміст яких викладено у будь-якій формі про некоректне відображення або некоректну роботу Сайту і містить знімки екранів, які було змінено за допомогою вбудованого інструмента налагодження веб-браузера або шляхом монтажу графічних зображень, або у будь який інший спосіб.

7.3.3.За коректність та безперебійність Інтернет-з’єднання, що забезпечується постачальником таких послуг.

7.3.4.За технічні помилки та/або збої у роботі Сайту, хостингу, що сталися з вини операторів мобільного зв’язку та/або внаслідок низької якості та/або переривання з’єднання мобільного зв’язку та/або внаслідок такого рівня мобільного зв’язку, що не може забезпечити якісне та безперебійне відображення Сайту

7.3.5.У випадку потрапляння електронних листів в папку «Спам», що унеможливило вчасне одержання Учасником Акції повідомлення, надсилання вчасної відповіді та/або спричинило будь-які інші складності у встановленні комунікації.

7.4. Учасник Акції самостійно несе відповідальність за точність зазначення данних під час його реєстрації на Сайті. Чек може бути зареєстрований виключно один раз. Замовник/Виконавець/ та/або треті особи не несуть відповідальність за помилки, неточність, неповноту чи невідповідність чеку, що були допущені учасником Акції під час реєстрації такого чеку, та за будь-яку шкоду, що була спричинена такими помилками та неточністю реєстрації чеку учасником Акції. Претензії щодо помилок та неточності чеку, а також неможливістю прийняти участь в Акції іншим учасником Акції у зв’язку з такою помилкою та неточністю чи іншими діями учасників Акції - не приймаються.

7.5. У випадку виникнення питань щодо реєстрації чеку (в тому числі неможливості реєстрації чеку) та інших технічних питань щодо проведення Акції, Учасники Акції повинні звертатися до Форми зворотного зв’язку на Сайті. Разом зі зверненням, Учасник Акції надсилає чек для додаткової перевірки. Якщо Учасник Акції з технічних питань не звертається до Форми зворотного зв’язку та/або не надсилає чек для додаткової перевірки разом зі зверненням у вищевказаний спосіб, Виконавець/Організатор звільняються від відповідальності за такими питаннями Учасниками

8. Додаткові умови Акції.

8.1.Заохочення можуть бути отримані Учасниками лише на умовах цих Правил.

8.2.Заохочення обміну та поверненню не підлягають. Замовник та Виконавець не несуть відповідальності, стосовно використання Учасниками Заохочень, після їх одержання Учасниками.

8.3.Відповідно до вимог статті 634 Цивільного Кодексу України до договорів приєднання, а саме можливості укладання такого договору лише шляхом приєднання однієї сторони до запропонованого договору, своєю участю в Акції всі Учасники погоджуються з умовами цих Правил та зобов’язуються їх виконувати.

8.4.Усі результати Акції остаточні й оскарженню не підлягають.

8.5.Для організації та проведення Акції, а також для здійснення контролю за перебігом Акції Організатор/Виконавець має право залучати будь-яких третіх осіб. Організатор /Виконавець не несуть відповідальності за якість послуг, банківських установ, операторів поштового, кур’єрського/електронного та телефонного зв’язку, а також операторів та інших служб транспортування/перевезення, що залучені в рамках Акції.

8.6. Вартість користування мережею Інтернет/мобільним зв’язком, що здійснюється Учасником з метою участі в Акції, оплачується Учасником самостійно за власний рахунок.

8.7. Організатор/Виконавець не несуть відповідальності за неможливість вчинення передбачених цими Правилами дій, спрямованих на реалізацію Акції через продовження або посилення обмежувальних заходів, введених рішеннями органів державної влади та/або місцевого самоврядування, у тому числі, тих, що спрямовані на боротьбу з епідеміями, пандеміями, тощо. У цьому випадку Організатор може прийняти рішення про відтермінування Акції або зміну її умов, повідомивши про це Учасників Акції у порядку, передбаченому цими Правилами.

8.8. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором

9. Персональні дані

9.1.На виконання умов Закону України «Про захист персональних даних» (далі – «Закон») Учасникам повідомляється:

9.1.1.Власником персональних даних Учасників є Організатор;

9.1.2.Персональні дані Учасників обробляються з метою забезпечення участі в цій Акції, маркетингових відносин, рекламних відносин, податкових відносин та відносин у сфері бухгалтерського обліку, а також для можливості отримання Учасниками Акції відповідних Заохочень;

9.1.3.з метою обробки персональних даних, яка вказана у п. 9.1.2. цих Правил, обробляються ім’я, прізвище, по батькові, контактний номер телефону, адреса електронної пошти, адреса реєстрації, тощо;

9.1.4.з персональними даними будуть вчинятися наступні дії: збирання, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних, реєстрація у тому числі з використанням інформаційних (автоматизованих) систем;

9.1.5.Розпорядником персональних даних Учасників є Виконавець, йому надається всі права та покладаються всі обов’язки, які передбачені Законом;

9.1.6.персональні дані Учасників без отримання від них окремої згоди та/або повідомлення, можуть бути передані третім особам, залученим в рамках проведення Акції з метою, яка вказана у п. 9.1.2. цих Правил. Окрім того, передача третім особам персональних даних Учасників без згоди суб'єкта персональних даних або уповноваженої ним особи дозволяється у випадках, визначених Законом України «Про захист персональних даних», і лише (якщо це необхідно) в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини;

9.1.7.персональні дані Учасників будуть оброблятися з моменту їх отримання та у межах Строку проведення Акції та протягом періоду необхідного для отримання Заохочень. Персональні дані Учасників будуть зберігатися протягом терміну, який передбачено законодавством України для виконання мети, яка вказана у п. 9.1.2. цих Правих, після чого вони будуть знищені у зв’язку із закінченням строку зберігання персональних даних;

9.1.8.Учасники можуть відкликати згоду на обробку персональних даних, надіславши Власнику персональних даних письмовий запит на адресу, яка вказана у цих Правилах, але при цьому вони втратять право на участь в Акції/отримання Заохочень;

9.1.9.Учасники, які отримали право одержати Заохочення, володіють всіма правами передбаченими статтею 8 Закону України «Про захист персональних даних».

9.1.10.Беручи участь в Акції, кожен Учасник тим самим підтверджує свою згоду на безкоштовне використання наданої інформації, його особистих даних Організатором, з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинне законодавство України (в т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища, про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч. право публікації (в т.ч. його імені та фотографії) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо та відеоматеріалах, інтерв'ю зі ЗМІ, а також для надсилання інформації на адреси, вказані Учасником при участі в Акції, повідомлень (в т.ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором та/або будь-якою третьою особою.

9.1.11.Організатор залишає за собою право використовувати номери мобільних телефонів/електронні пошти Учасників, які будуть зібрані за час проведення Акції у власних маркетингових цілях без отримання додаткової згоди Учасників. Також, беручи участь у Акції, кожен Учасник дає згоду на отримання SMS-повідомлень на номер його мобільного телефону, а також на електронну пошту вказану при реєстрації на Сайті новин та інших інформаційних/рекламних повідомлень від Організатора у майбутньому.

9.2. Беручи участь в Акції, кожен Учасник / Переможець свідчить і підтверджує, що він ознайомлений і повністю згоден з цими Правилами, буде їх дотримуватися, що він ознайомлений з правами, які стосуються його персональних даних, а також з тим, що його добровільно надані персональні дані є згодою на їх обробку відповідно до розділу цих Правил.